Fjalë Kyçe

Më në fund zbulohet vajza e Labit dhe Qëndresës

Prezantuesi i njohur kosovar Labinot Gashi-Labi pak muaj më parë është bërë baba për herë të parë.

Labi, shprehu gjithë gëzimin dhe entuziazmin me këtë rast.

Qëndresa, bashkëshortja e Labit, sjelli në jetë Roan, që u shndërrua në dashuri të madhe për çiftin dhe familjarët.

Ka mjaftë kureshtje që të shihet se si duket vogëlushja, por prezantuesi kosovar dhe e shoqja e tij nuk e kanë parë të udhës që ta ekspozojnë atë, shkruan “Kosovarja”.

Megjithatë, në këtë foto duket shumë më qartë e vogla e Labit.

Sa e ëmbël, apo jo?