Fjalë Kyçe

Me një dedikim të veçantë Nikka uron nënën për ditëlindje

Me një dedikim të veçantë Nikka uron nënën për ditëlindje

Rep-artistja shumë e përfolur në estradën tonë , Nikka feston ditëlindjen e së ëmës , shkruan GazetaAlo.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi me nënën e saj, bashkangjitur edhe dedikimin për të.

Përndryshe Nikka, së fundmi është bërë pjesë e  labelit të ri ‘Pigeon’ , dhe së shpejti do të sjell projekte të reja./GazetaAlo/