Fjalë Kyçe

Me një foto të rrallë nga fëmijëria, Dua Lipa kujton gjyshin e ndjerë

Me një foto të rrallë nga fëmijëria, Dua Lipa kujton gjyshin e ndjerë

Dua Lipa ka kujtuar gjyshin e ndjerë përmes një imazhi nga fëmijëria.

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, e cila ishte shkrepur kur këngëtarja ishte fëmijë, shkruan lajmi.net.

“Gjyshi im dhe unë. Më mungon”, janë fjalët e Duas ngjit me fotografinë.

Projekti i fundit nga Dua Lipa është “Swan Song”, ndërsa po punon për të sjellë këngë të reja, e sukseset e saj gjatë kësaj kohe nuk po ndalen.