Fjalë Kyçe

Me një imazh pranë gjyshes, Skivi uron festën

Me një imazh pranë gjyshes, Skivi uron festën

Reperi shqiptar, Skivi ka uruar Krishtlindjet.

Skivi ka hedhur një fotografi në llogarinë e tij personale, Instagram në të cilën shfaqet pranë gjyshes dhe uron festën, shkruan lajmi.net.

“Mbaje atë shkëlqim gjyshe, të dua. Urime Krishtlindjet”, ka shkruar ai.

Skivi po vazhdon të jetë aktiv në skenën muzikore, projektet e të cilit pëlqehen mjaft shumë.