Fjalë Kyçe

Me një portret familjar, Albatrit Muçiqi uron Vitin e Ri

Me një portret familjar, Albatrit Muçiqi uron Vitin e Ri

Albatrit Muçiqi ka uruar të gjithë për ndërrimin e viteve me një fotografi familjare.

Albatrit Muçiqi përmes një fotografie të postuar në Instagram, ka uruar më të mirat për 2019-ën, shkruan lajmi.net.

Në fotografi, këngëtari shihet përkrah bashkëshortes së tij, Egzonës dhe vajzës Amelias.

“Gëzuar vitin e ri 2019 nga unë dhe familja ime , dhashte zoti qe ta keni shendetin,harmonin dhe gëzimin në familjet tuaja 🎉🎉#gezuar2019 #Amelia ✨”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Albatrit Muçiqi është “Nuk muj me ta fal”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.