Fjalë Kyçe

Me një video duke bërë ‘twerk’, këngëtarja e njohur konfirmon ndarjen nga partneri

Me një video duke bërë ‘twerk’, këngëtarja e njohur konfirmon ndarjen nga partneri

Ajo deklaroi se është beqare me një video provokuese.

Jessie J dhe Channing Tatum u komentuan shumë kur e konfirmuan lidhjen e dashurisë, shkruan lajmi.net.

Muaj më parë, dyshja u komentuan shumë për ndarje, por nuk kishin deklaruar asgjë publike, megjithatë me veprimin e fundit Jessie J e konfirmoi këtë gjë.

Ajo ka publikuar një video në Instagram, në të cilën u shfaq duke bërë ‘twerk’, teksa në mbishkrimin që ia la fotos tregoi se është beqare.

https://www.instagram.com/p/CGjwT33jmhV/?utm_source=ig_web_copy_link