Fjalë Kyçe

Me plis në kokë dhe veshje kombëtare, kështu po duket Arta Bajrami

Me plis në kokë dhe veshje kombëtare, kështu po duket Arta Bajrami

Muzika e saj është shumë e pëlqyer.

Këngëtarja, Arta Bajrami deri më tani ka sjell një sërë projektesh të ndryshme dhe mjaft të suksesshme, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram kur shfaqet me plis në kokë dhe me veshje kombëtare me të cilën jep një lajm për fansat.

“Doli në shitje Cd ” Dasma Shqiptare ” me këng popullore /folklorike”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

“Malli m’ka marrë”, është projekti i fundit i realizuar me videoklip nga ajo.

https://www.instagram.com/p/BraeX7xjyuC/?utm_source=ig_embed