Fjalë Kyçe

Më shumë se 9 milionë klikime për “Swan Song” të Dua Lipës

Më shumë se 9 milionë klikime për “Swan Song” të Dua Lipës

Dua Lipa para një jave solli projektin e ri muzikor “Swan Song”.

E ky projekt i artistes 23 vjeçare u prit tejet mirë nga publiku ku për pak ditë ka mbledhur mijëra shikime në kanalin, YouTube, shkruan lajmi.net.

Këtij suksesi i është gëzuar tejet shumë Dua e cila në llogarinë e saj, Instagram publikoi një pjesë të këngës dhe tregon që numëron mbi 9 milionë klikime.

“Videoja jonë për Swan Song ka kaluar 9 milionë klikime”, shkruan ajo krahas videos.

Ndryshe, Swan Song është kolonë zanore e filmit “Alita Battle Angel”, premiera e të cilit u shfaq mbrëmë në Londër.

Në këtë premierë, këngëtarja Lipa ishte prezente bashkë me familjen e saj.