Fjalë Kyçe

Më të dashuruar se kurrë, Adelina Ismaili sjell foto intime me bashkëshortin

Më të dashuruar se kurrë, Adelina Ismaili sjell foto intime me bashkëshortin

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar një foto intime me burrin.

Çifti shfaqen më të dashuruar se kurrë.