Fjalë Kyçe

Me urimin më të ëmbël i dashuri i Dua Lipës shprehet për dy çmimet

Me urimin më të ëmbël i dashuri i Dua Lipës shprehet për dy çmimet

Dua Lipa ka fituar dy çmime në ceremoninë “Grammy Awards”.

Dua Lipa ka arritur të fitojë në dy kategori në “Grammy Awards”, atë për “Kënga më e mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”, shkruan lajmi.net.

Përveç Duas, këtij suksesi i janë gëzuar shumë edhe prindërit e këngëtares dhe i dashuri i saj, Isaac Carew.

Përmes rrjeteve sociale, Isaac Carew e ka uruar Duan me fjalët më të bukura, duke u shprehur krenar për të.

“Krenar, të kam thënë që do kthehesh me dy, por nuk e pranoje. Jam shumë krenar me ty! P.s Sa fit je në këtë foto”, janë fjalët e Carew.