Fjalë Kyçe

Me vallëzimin e ‘nxehtë’ të Rihannës në skenë, Dafina zbulon detajet e këngës së re

Me vallëzimin e ‘nxehtë’ të Rihannës në skenë, Dafina zbulon detajet e këngës së re

Dafina Zeqiri ditë më parë përmes komenteve në rrjete sociale kishte zbuluar se po xhiron këngën e re.

Dafina Zeqiri së fundi ka publikuar një video të këngëtares me famë botërore, Rihanna, në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Teksa Rihanna bënte vallëzim ‘hot’ në skenë, në prapavijë dëgjohej kënga e Dafinës dhe Lumit, kurse në këtë rast ajo zbuloi titullin e këngës së re.

“ALO, së shpejti!”, ka shkruar Dafina mbi video.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Dafina Zeqiri është “A don Love?”, këngë kjo në duet me reperin Noizy, e cila u prit shumë mirë në publik.

https://www.instagram.com/p/Brc-4XDBXcx/?utm_source=ig_embed