Fjalë Kyçe

Me veshje transparente, Kylie zbulon të pasmet bombastike

Me veshje transparente, Kylie zbulon të pasmet bombastike

Kylie Jenner i hoqi të gjitha për “Playboy”.

Kylie Jenner së fundi bashkë me Travis Scott ka realizuar fotosesion për revistën “Playboy”, shkruan lajmi.net.

Në imazhet e reja që ndau nga ky set, modelja u shfaq shumë provokuese e shtrirë teksa pjesët intime po i mbulonte vetëm me një material tërësisht transparent.

Këto fotografi të Kyliet pranuan komente të panumërta nga ndjekësit, të cilët komentonin format trupore të saj.

Për ndryshe, Kylie Jenner dhe Travis Scott janë prindër të një vajze, që e kanë pagëzuar Stormi.