Fjalë Kyçe

Meda e ka ndarë një moment intim me Lulen

Meda e ka ndarë një moment intim me Lulen

Këngëtari Meda ka vendosur që me ndjekësit e tij në Instagram ta ndajë një moment intim me bashkëshorten e tij, shkruan lajmi.net.
Në imazhin e publikuar, në të cilin çifti shihet i zhveshur në ujë, Meda mori pëlqime dhe komente të shumta.
Ai dhe Lulja janë kthyer ndër çiftet e komentuara në botën e shoubizit e duke qenë se Meda është i njohur për publikun atëherë fansave u intereson edhe jeta e gruas së tij të cilën po ashtu e ndjekin në rrjete sociale