Fjalë Kyçe

Meda fotografohet me futbollistin e njohur shqiptar

Meda është një nga këngëtarët më të dashur për publikun.

Ai deri më tani ka sjell një numër të madh të projekteve por nuk i lë anash as mbrëmjet dhe koncertet e shumta që ka, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Meda ka publikuar një imazh pranë futbollistit shqiptar, Granit Xhaka që mbase janë takuar në një nga mbrëmjet e këngëtarit.

Nga ana tjetër, Graniti jeton dhe vepron në Zvicër prej vitesh i cili shquhet mjaft shumë për talentin që ka në futboll.

Duhet theksuar se, Granit Xhaka aktualisht është duke luajtur për skuadrën e Arsenal.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on