Fjalë Kyçe

Meda publikon një pjesë të këngës së tij për Ibrahim Rugovën

Meda publikon një pjesë të këngës së tij për Ibrahim Rugovën

Meda po vjen me këngë të re.

Këngëtari Meda ka ditë që po e paralajmëron projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.
Ai po vjen me këngë kushtuar presidentit historik, Ibrahim Rugova dhe me ndjekësit sapo e ka ndarë një video ku tregon pamje nga videoklipi.

Nuk ka treguar ende se kur do të publikohet kënga mirëpo fansat po e presin me padurim.