Fjalë Kyçe

Meda tani edhe me një profesion tjetër

Meda tani edhe me një profesion tjetër

Këngëtari i njohur Meda po tregon kapacitetin e tij në forma të ndryshme.

Përveç që njihet për zërin e veçantë dhe duke u dalluar gjithmonë, ai shihet se ka prirje edhe në një drejtim tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Në fotografinë që ka publikuar gruaja e tij Lulja, Meda shihet duke ia prerë flokët një fëmije.

Epo, me këtë e dëshmon që ai është i gjithanshëm duke u anagzhuar në shumë drejtime.