Fjalë Kyçe

Mediat serbe, Kosova nuk di për humbje (FOTO)

Mediat serbe, Kosova nuk di për humbje (FOTO)

Mediat serbe shkruajnë për ndeshjen miqësore mes Kosovës dhe Danimarkës.

B92 shkruan me titull “Kosova nuk njeh humbje’.

Të dy ekipet u përballën në stadiumin “Fadil Vokrri” ku loja përfundoi me rezultat të barabartë 2:2, shkruan b92.

Më tutje ky medium serb raporton për golat që u dhanë nga Rrahmani dhe Celina.

“Kosova po tregon një formë shumë të mirë”, shkruan B92.