Fjalë Kyçe

Megan Barton Hanson çmend fansat me këmishën e saj

Megan Barton Hanson çmend fansat me këmishën e saj

Ajo shokoi fansat e saj, kur njoftoi se lidhja e saj me Wes Nelson kishte përfunduar, pas shtatë muajsh së bashku muajin e kaluar.
Por Megan Barton Hanson do të çmend adhuruesit e saj me foton ku shihet e veshur me një pallto meshkujsh me ngjyrë të zezë dhe këmishë të tejdukshme në një mbrëmje në Raffles Chelsea, në Londër, të premten.
Vajza ‘bombë’ e emisionit Love Island, e cila është 24-vjeçare, dukej senzacionale teksa po shijonte një natë në qytet me ish-yllin Samira Mighty dhe më vonë me Charlie Frederick.