Fjalë Kyçe

Meghan Markle bën një udhëtim me shoqet e saj

Meghan Markle bën një udhëtim me shoqet e saj

Meghan Markle ka shkuar në Amerikë përpara turneut të përfolur të Princit Harry këtë vjeshtë. Dukesha e Sussex thuhet se është në Neë York tani për një udhëtim pesë-ditor mes vajzash.

Burime të shumëfishta e konfirmuan për Omid Scobie për HarpersBazaar.com se Meghan është duke bërë një udhëtim personal në Nju Jork për të parë miqtë e saj përpara lindjes së fëmijës në fund të prillit / fillim të majit. Meghan mbërriti në Nju Jork këtë të premte të kaluar, më 15 shkurt, dhe po kalon kohën atje duke pirë dhe duke shijuar ushqim me miqtë e saj. Udhëtimi ishte planifikuar muaj më parë, një burim i afërt me Meghan i tha Scobie, living.al

“Udhëtimi është një shans i këndshëm për t’u ritakuar me miqtë dhe për të kaluar kohën në një qytet që ajo e do, “Kjo do të jetë hera e fundit që shumë prej tyre do të shohin Meghan deri pas lindjes së fëmijës.