Fjalë Kyçe

Mel B e akuzon Lady Gaga se ka thyer ‘kodin e vajzave’ në shfaqjen me Braley Cooper

Mel B e akuzon Lady Gaga se ka thyer ‘kodin e vajzave’ në shfaqjen me Braley Cooper

Mel B thotë se Lady Gaga ka thyer “kodin e grave” për performancën e saj sensuale dhe intime me Bradley Cooper në natën e ndarjes së çmimeve Oskar – kur përballë kishte të dashurën së tij xheloze, Irina Shayk.

Bradley dhe Gaga vendosën buzët e tyre shumë pranë gjatë këndimit live të hitit muzikor Shallow, pjesë e filmit A Star Is Born – duke performuar para miliona shikuesve – ata dhanë një shfaqje të nxehtë dhe me shumë dashuri gjatë prezantimit në skenë, shkruan Gazeta Alo.

Bradley po e vështronte me padurim Gaga-n, ndërsa po e mbaronin tekstin e shoqëruar me piano, kurse përpara se të dilte në skenë u ul pranë saj, duke e rrokur rreth belit të saj dhe duke u bashkuar me të në korin përfundimtar./Gazeta Alo/