Fjalë Kyçe

Mel B thyen krahun dhe disa brinjë

Mel B thyen krahun dhe disa brinjë

Mel B është operuar urgjentisht në një klinikë private në kryeqytetin britanik, Londër.

Ajo e theu krahun e disa brinjë dhe nuk ishte, siç mund të pretendohet, nën ndikimin e drogës dhe alkoolit gjatë aksidentit.

Ish-anëtarjae grupit “Spice Girls”, me të cilën planifikon një turne muzikor, ka thyer dorën dhe në përshkrimin e fotografisë që e publikoi në Instagram, ajo shkruante se përveç krahut, theu edhe disa brinjë.

“Falë infermierëve të mrekullueshëm, mjekëve dhe kirurgut tim, që treguan vëmendje të madhe këtu në spital pasi theva dy brinjë dhe krahun. Operacioni zgjati tre orë, prandaj u detyrova të anuloj promovimin e librit tim në New York”, shkroi ajo.

“Unë u kërkoj tëgjithëve që blen biletën për ngjarjen që me siguri do ta mbajë më vonë, por tani për tani, dora ime është” e bllokuar “. Kam dhimbje të mëdha, por jam nëduart e mira”, tha artistja.

Zëdhënësja e zeshkanes shton se gjatë këtij aksidenti, këngëtarja nuk ishte nën ndikimin e narkotikëve. “Po, dhe kjo, si hera e fundit, testi tregoi se nuk ka narkotikë në gjak”, tha zëdhënësja e saj për gazetën britanike, “Metro”.

Ndryshe, këngëtarja 43-vjeçare thuhet se mori thua gjatë ecjes në shkallë.