Fjalë Kyçe

Melinda Ademi mahnit me pamjen natyrale, ndërsa po kalon kohë në Itali

Melinda Ademi mahnit me pamjen natyrale, ndërsa po kalon kohë në Itali

Melinda ndodhet në Itali.

Derisa po e shijon suksesin e arritur me muzikë, Melinda ka vendosur që të udhëtoj në disa vende të Evropës, shkruan lajmi.net.

Ajo aktualisht ndodhet në Itali dhe në një postim të fundit nga atje është shfaqur tejet natyrale.

“E hëna pa makijazh”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazhit.

Melinda Ademi, është duke bërë nëm në industrinë muzikore. Kujtojmë se para disa javësh ajo solli në treg këngën “X5” në bashkëpunim me reperin Gjiko.