Fjalë Kyçe

Melinda Ademi publikon këngën e re “Çifteli”

Melinda Ademi publikon këngën e re “Çifteli”

Melinda Ademi vjen me këngë të re.

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi ka publikuar këngën e re të titulluar “Çifteli”, shkruan lajmi.net.

Ky projekt i Melindës vjen i finalizuar edhe me videoklip, ku artistja shfaqet tejet atraktive dhe në formë.

Reperja në fjalë ndryshe njihet si rivale e repereve tjera të estradës, Taynës, Rinës e Filloreta Raçit apo siç njihet për publikun Fifi.

Kënga është publikuar edhe në platformën, YouTube dhe pritet të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.