Fjalë Kyçe

Melinda me video provokuese, ja si pozon të pasmet

Melinda me video provokuese, ja si pozon të pasmet

Melinda u shfaq provokuese në videon e fundit.

Melinda është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, rep-artistja ndau me ndjekësit një video, ku shihet e veshur me një palë pantallona të shkurtër dhe bluzë po ashtu të shkurtër.

Teksa po e filmonin, Melinda bënte lëvizje provokuese para kamerës, ndërsa në plan të parë kishte të pasmet.

Kujtojmë se “Pika Pika” titullohet projekti i fundit muzikor nga Melinda, këngë që u prit mirë në publik.