Fjalë Kyçe

“Mendoj se është koha ta kem një djalë timin”, reperi shqiptar fton beqaret t’i shkruajnë

“Mendoj se është koha ta kem një djalë timin”, reperi shqiptar fton beqaret t’i shkruajnë

Gashi ka befasuar me postimin e fundit.

Gashi është njëri ndër artistët shqiptarë, i cili flet haptas për çdo gjë rreth tij në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka postuar një kolazh fotografish, në të cilat shfaqet duke u argëtuar me nipin e tij.

Në mbishkrimin që ia la fotos, reperi tha se e do shumë nipin dhe se mendon që është koha ta ketë një fëmijë të tij, andaj fton vajzat beqare t’i shkruajnë.

“E dua shumë nipin tim, mendoj që është koha ta kem djalin tim…të gjitha vajzat beqare që dëshirojnë fëmijën tim”, ka shkruar ai.