Fjalë Kyçe

Mërgimtarit ia kthejnë kuletën me para e dokumente pasi që i humb

Mërgimtarit ia kthejnë kuletën me para e dokumente pasi që i humb

Raste të rralla ndodhin kur gjërat e humbura i rikthen përsëri pronarit.

Së fundmi, një mërgimtari nga Kosova i kishte humbur kuleta së bashku me disa dokumente personale si dhe para.

Mirëpo, 18 vjeçari Leutrim Ejupi me banim në Gjermani duhet të ndihet me fat, pasi që ato i janë kthyer brenda pak orësh pasi që i kishin humbur.