Fjalë Kyçe

Merr flakë një veturë në autostradën Prizren-Suharekë

Merr flakë një veturë në autostradën Prizren-Suharekë

Një veturë është përfshirë nga flakë të mëdha në pasditën e së shtunës në autostradën Prizren-Suharekë.

IndeksOnline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Si pasojë e kësaj, janë krijuar kolona të gjata ku disa qytetarë kishin dalur jasht veturave për të parë çfarë po ndodh.

Njësiti i Policisë së Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.