Fjalë Kyçe

Mesazhi epik i Majkut për Capital T

Mesazhi epik i Majkut për Capital T

Capital T përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar projektin e tij të ri me titull “Kujtime”, shkruan lajmi.net.

Njëra prej fotografive me të cilën njoftoi për këngën e re, ka marrë shumë mesazhe nga fansat e reperit.

Por, nuk ka munguar as mesazhi nga Majk, i cili i shkroi “kur te thot ko me dal sonte me shoqe”.

Kujtojmë që projekti i Majk dhe Capital T me titull “Pasha Jetën”, ka marrë mbi 30 milionë klikime në YouTube.