Fjalë Kyçe

Mesazhi i veçantë për Kim Kardashian nga ky person i dashur

Mesazhi i veçantë për Kim Kardashian nga ky person i dashur

Kim Kardashian ka pranuar një mesazh të ëmbël nga gjyshja e saj.

Pas paraqitjes në Javën e Modës “AmfAR Gala” në Nju Jork, modelja Kim Kardashian dhe motra e saj kanë marrë një mesazh tejet të veçantë nga gjyshja e tyre, shkruan lajmi.net.

“Sa e mirë është gjyshja ime”, shkruan Kardashian kur gjyshja i tha se ajo dhe Kourtney u duken tejet bukur në të zeza në Nju Jork.

Edhe këtë herë, motrat Kardashian kanë bërë që të gjithë ta kthejnë kokën tek ato në Javën e Modës në Nju Jork.

Kim është nënë e tre fëmijëve por ju lë ‘pa mend’ me linjat trupore bombastike që posedon.