Fjalë Kyçe

Mesazhi interesant i Rita Orës për Shën Valentin

Mesazhi interesant i Rita Orës për Shën Valentin

Rita Ora e ka ndarë një urim ë Shën Valentin ndërsa në bluzën që ka veshur shihen dy meshkuj duke u puthur.

Këngëtarja shqiptare me famë të madhe në botë, Rita Ora, e ka publikuar një foto në Instagram, imazh me të cilin ka përçuar edhe mesazh, shkruan lajmi.net.

Rita pranë fotos e ka ndarë urimin e saj për ditën e të dashuruarve aty ku u ka thënë ndjekësve që sot ta puthin personin që e duan dhe fotoja në bluzën e saj tregon se këtë e thotë pavarësisht gjinisë.

“Puthni personin që e doni sot. Gezuar Shen Valentinin. ❤”, ka shkruar Rita në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

Kiss the person you love today. Happy Valentine’s Day. ❤️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on