Fjalë Kyçe

Mesazhi prekës i nënës që humbi fëmijën tragjikisht në Prishtinë

Mesazhi prekës i nënës që humbi fëmijën tragjikisht në Prishtinë

Sot ka ndodhur një aksident trafiku në orët e mëngjesit ku tragjikisht ka humbur jetën një fëmijë 1-vjeçar, shkruan Gazeta Sinjali.

Një kamionetë dyshohet se ka goditur një fëmijë në rrugën “Mehmet Ali Vironi” në Prishtinë.

Përveç policisë lajmin për këtë ngjarje tragjike e ka bërë të ditur edhe nëna e fëmijës përmes një postimi në Facebook.

Sipas Policisë fëmijë nuk ka mundur tu bëjë ballë lëndimeve dhe ka ndërruar jetë. Ndërkaq, ngasësi i kamionetës është dërguar në ndalim për 48 orë.