Fjalë Kyçe

Mesazhi që e emocionoi kaq shumë Luanën

Mesazhi që e emocionoi kaq shumë Luanën

Luana Vjollca ka pranuar mesazhin më të bukur.

Luana Vjollca së fundi ka publikuar disa mesazhe që ia kanë dërguara fansat, të cilët i japin forcë të vazhdojë me suksese tjera në karrierë, shkruan lajmi.net.

Njërin nga mesazhet, ajo e kishte veçuar, duke thënë se është mesazhi më i bukur që e ka marrë dhe se dëshiron ta takojë atë.

“I dashur njeri real! Sinqeriteti dhe shkathtësia jote të kanë bërë kjo që je sot…edhe bukuria por bukuria është dicka plus, sepse ti ke arrit këtu ku je sepse ke punuar…Na bën të marrim shembull nga ty…Përgëzime…ndihem krenare që jam pjesë e njerëzve si ty edhe pse janë shumë të rrallë…Respekte!”, i shkruan ndjekësja.

Ndërsa, Luana nuk hezitoi dhe ia ktheu “Mesazhi me i bukur qe kam marr…Me emocionove o njeri i bukur! Do doja shume te te njihja personalisht”.