Fjalë Kyçe

Mësohet data e dasmës së djalit të Remzie Osmanit

Mësohet data e dasmës së djalit të Remzie Osmanit

Remzie Osmani është këngëtarja më e pëlqyer e muzikës popullore.

Ajo u bë e njohur për publikun që në paraqitjen dhe që nga atëherë i solli publikut vetëm hite të padiskutueshme, ORAinfo.

Ditë më parë, kishte treguar se së shpejti do të bëhet dasma e djalit të saj.

Mësohet se dasma do të jetë dy ditë, e kjo do të ndodh me datën 7 dhe 8 prill.