Fjalë Kyçe

Mihrije Braha në TikTok, publikon shakanë që u bë virale

Mihrije Braha në TikTok, publikon shakanë që u bë virale

Këngëtarja shqiptare Mihrije Braha, disa kohë po shfaqet mjaft aktive në rrjete sociale.

Braha po merr vëmendjen e publiku e mediave me anë të postimeve të ndryshme, shkruan lajmi.net

Së fundmi artistja aktivitetin e vet po e shpërndan ehde në rrjetin social Tik-Tok.

Ajo ka publikuar një video të një shakaje që bëri me kolegun e saj, që në publik njihet si “Rrahim Struja”.

Kjo video u bë mjaft virale dhe po komentohet shumë në rrjete sociale.