Fjalë Kyçe

Mihrije Braha me fotot e fundit iu bën konkurrencë vajzave të reja

Mihrije Braha me fotot e fundit iu bën konkurrencë vajzave të reja

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një stil për vajza më të reja.