Fjalë Kyçe

Milaim Zeka kap për beli Luana Vjollcën, ka disa fjalë për të

Milaim Zeka kap për beli Luana Vjollcën, ka disa fjalë për të

Milaim Zeka ka publikuar një foto së bashku me moderatoren.

Milaim Zeka gjatë ditës së djeshme është takuar me Luana Vjollcën me ç’rast ka ndarë edhe një imazh me bukuroshen shqiptare, shkruan lajmi.net.

Në imazhin ku kryetari i Partisë Euroatlantike shihet duke kap moderatoren nga beli kishte lënë edhe një shkrim me të cilin komplimentoi biondinën.

“Vetëm Zoti ka ditë me falë kaq të mençme dhe të bukur”, ka shkruar Zeka