Fjalë Kyçe

Milot Rashica flet pas super golit të shënuar ndaj Schalkes

Milot Rashica flet pas super golit të shënuar ndaj Schalkes

Ylli i Kosovës, Milot Rashica ka shënuar mbrëmë një gol fantastikë ndaj Schalkes në kuadër të kupës së Gjermanisë, shkruan Gazeta Alo.

Milot Rashica me anë të një postimi në rrjetin social Instagram është shprehur tejet i lumtut pas këtij goli dhe fitores ndaj Schalkes.

Ky është postimi i Rashicës në rrjetet sociale.

“E mrekullueshme, jemi në finale. Hap pas hapi dhe gjithmonë së bashku #MR11”, shkroi Rashica në llogarinë e tij në Instagram. /Gazeta Alo.