Fjalë Kyçe

Milot Rashica publikon foto të fejuarës

Milot Rashica publikon foto të fejuarës

Çifti po bëhen gati të kurorëzojnë dashurinë e tyre.

Milot Rashica dhe Belkiz Kera po bëjnë përgatitjet e fundit para martesës, shkruan lajmi.net.

Të dielën qarkullonin disa imazhe në rrjete sociale nga ‘kënaxheqi’ i të dashurës së futbollistit kosovar, ndërsa orë më parë vet Miloti ndau një fotografi të fejuarës në llogarinë e tij në Instagram.

Duket se pamja e Belkizit paska mahnitur yllin e kombëtares së Kosovës.