Fjalë Kyçe

Milot Rashica vjen me urim special për Kosovën (Foto)

Milot Rashica vjen me urim special për Kosovën (Foto)

Milot Rashica, futbollisti i Kombëtarës së Kosovës, ka zgjedhur një mënyr speciale për ta uruar panvarësin e Kosovës.

Rashica ka zgjedhur një foto ku në njërën anë gjindet sinbolikisht formimi i ushtrisë së Kosovës dhe në numrin tjetër gjindet, një futbollist me numrin 7, fanell kjo që bartet nga vetë ai.