Fjalë Kyçe

Mimoza Mustafa feston sot ditëlindjen

Mimoza Mustafa feston sot ditëlindjen

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren, Mimoza Mustafa.

Kjo ngase këngëtarja jonë e dashur feston ditëlindjen dhe mbushë plot 43 vite me një karrierë të bujshme profesionale, shkruan lajmi.net.

Mimoza tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore, projektet e së cilës u pëlqyen tejet shumë nga publiku.

Ajo po ashtu gëzon një jetë të lumtur familjare e cila është e martuar me Shkumbin Kryeziun të cilët tashmë janë prindër të dy fëmijëve.

Urojmë të bëhet 100 vjeçe, Mimoza.

https://www.instagram.com/p/BqnOng7n-rR/?utm_source=ig_embed