Fjalë Kyçe

Mimoza ndryshon stil, i lë në hije të gjitha biondinat

Mimoza ndryshon stil, i lë në hije të gjitha biondinat

Mimoza Shkodra, këngëtarja që dallohet për zërin e saj karakteristik, ka vendosur që të befasojë edhe me pamjen e saj.

Ditë më parë erdhi me një set fotografik si një zeshkane tejet joshëse dhe e këndshme, kurse sot ka suprizuar të gjithë duke u kthyer në biondinë, shkruan Kosovarja.

E këndshme ishte, edhe më shumë duket tani. Me ngjyrën e verdhë të flokëve e me balluke ajo duket tamam si një biondinë bukuroshe.

Shikojini dhe vlerësojini edhe ju fotografitë mahnitëse të këngëtares.