Fjalë Kyçe

Mimoza Shkodra kështu nuk e keni parë asnjëherë, do t’iu shkrijë me pamjen e re

Mimoza Shkodra kështu nuk e keni parë asnjëherë, do t’iu shkrijë me pamjen e re

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi.

E pas ndarjes, Mimoza iu kthye profesionit të saj dhe pati paraqitje gjithmonë e më tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me e bukur se kurrë me parë.