Fjalë Kyçe

Mimoza sot publikon klipin e ri, vjen e mahnitshme

Mimoza sot publikon klipin e ri, vjen e mahnitshme

Sonte pritet të lansohet kënga më e re e Mimoza Shkodrës me Irkenc Hykën.

Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra këtë herë vjen në bashkëpunim me kompozitorin, Irkenc Hyka, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, posaqërisht në Instagram ajo publikoi disa imazhe dhe video se si do të duket në xhirimet e këtij klipi.

Edhe pse Seldi u tall me të duke i thënë “Fiona&Shreku”, Mimoza vjen e bukur dhe elegante siç nuk e keni parë asnjëherë.

Presim të shohim çfarë do na sjellin dyshja e famshme.

 

View this post on Instagram

 

Neser ne ora 18:00 bashkëpunimi me @irkenc.hyka 💣😉🎻🎧🎤

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on