Fjalë Kyçe

Minifundi ‘tradhton’ Kylie Jenner, zbulon një pjesë që nuk duhet parë!

Minifundi ‘tradhton’ Kylie Jenner, zbulon një pjesë që nuk duhet parë!

Kylie Jenner ka treguar ‘pa dashje’ të brendshmet në fotografinë e fundit.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat vjen super-joshëse pranë shoqes së saj, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur një minifund dhe një bluzë të shkurtër, duke vënë në plan të parë format bombastike trupore.

Por, në një prej fotografive, bukuroshen e ‘tradhtoi’ minifundit, pasi i dolën të pasmet.

Me këtë veshje provokuese, duke se Kylie dhe shoqja e saj ishin bërë gati për të luajtur golf, por morën vëmendjen e të gjithëve me këto imazhe.