Fjalë Kyçe

Minj në oborrin e shtëpisë së ‘Big Brother Vip’

Minj në oborrin e shtëpisë së ‘Big Brother Vip’

Një bisedë mes banorëve të ‘Big Brother Vip’ ka zbuluar që në oborrin e shtëpisë më të famshme ka minj.

Iliri, Donaldi, Einxhel, Dj Dagz, dhe Tan Brama po diskutonin se kanë parë minj në oborr, por kjo bisedë u ndalua menjëherë nga dhoma e rrëfimit përcjell dosja.al Pas zarfit të zi nga BBV për papastërtinë biseda e minjve vazhdoi përsëri në oborr.

Balerini Ilir Shaqiri teksa debaton me Beniadën i thotë se shumica i lenë mbeturinat kudo dhe vijnë minjtë.

Iliri: Secili nuk bën gjë ktu, është një zhul i paparë.

Beniada; Jo Ilir un jam marrë me lavanderin, Arjola po ashtu, ti ke mbajtur kuzhinën.

Iliri: Shumica i len gjërat këtu në oborr, bëhet zhul vijnë minj aty.