Fjalë Kyçe

Miqësorja Drenica-Trepça ’89 i takon kësaj skuadre

Miqësorja Drenica-Trepça ’89 i takon kësaj skuadre

Drenica dhe Trepça ’89 po vazhdojnë përgatitjet në Durrës para se të nis stinori pranveror në Superligën e Kosovës në futboll.

Dy skuadrat e Kosovës janë ndeshur sot edhe në një miqësore të zhvilluar.

Drenica e ka mposhtur Trepcën’89 me rezultat 3:1, me golat e realizuar nga Hysen Tahiri, Diar Mustafa e Qemail Elshani, ndërsa golin e vetëm për mitrovicasit e shënoi Ardian Muja.