Fjalë Kyçe

Miranda e Lumit B, mahnit me pamjen

Miranda e Lumit B, mahnit me pamjen

Bashkëshortja e reperit, Lumi B është një femër e bukur dhe me shumë stil.

Ajo po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe nga përditshmëria e saj, shkruan Indeksonline.

Miranda këtë herë ka sjellur disa fotografi e veshur e tëra në të zeza duke lënë zbuluar belin teksa dukej në formë tejet të mirë dhe goxha joshëse.