Fjalë Kyçe

Mirsa Kërqeli feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Mirsa Kërqeli feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Me siguri u kujtohet këngëtarja simpatike nga Gjilani i bukur.

Flasim për Mirsa Kërqelin e cila edhe pse ka kohë që është larg nga jeta muzikore, jeta e saj private po përcillet me mjaft interesim, shkruan Kosovarja.

Siç kuptohet Mirsa mes muzikës dhe familjes zgjodhi për t’iu përkushtuat kësaj të dytes duke qenë edhe nënë e dy fëmijëve.

Sot këngëtarja mbush 32 vite jetë, ku urimet nga familjarët, miqtë dhe kolegtë nuk kanë munguar.