Fjalë Kyçe

‘Miss Shqipëria’ provokon keq me gjoksin

‘Miss Shqipëria’ provokon keq me gjoksin

Trejsi ka ndarë një imazh pa reçipeta në veturë.

Trejsi Sejdini është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sapo ka publikuar foton e radhës, shkruan lajmi.net.

Kësaj here ‘Miss Shqipëria’ ia ka vënë flakën rrjetit me gjoksin e saj, ajo është shfaqur pa reçipeta në një imazh të ndarë në Instastory.

Trejsi njihet për forma të përkryera trupore andaj fotot që publikon marrin pëlqime dhe komente të shumta pozitive.