Fjalë Kyçe

“Mke mungu” projekti më i ri nga Nora Istrefi dhe Skerdi

“Mke mungu” projekti më i ri nga Nora Istrefi dhe Skerdi

Nora Istrefi sapo ka lansuar këngën e saj më të re “Mke Mungu”,  në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria Skerdi, shkruan Gazeta Alo.

Kënga i ngjan asaj frymës meksikane, e punuar në stilin Reggaeton.

Nora ka guxuar te eksperimentoj me ngjyra të ndryshme të veshjeve,  që e shfaqin atë tejet atraktive dhe seksi.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Nora Istrefi është “As ni gote” /Gazeta Alo/